TR EN

E.C.A. ÖDÜLE DOYMUYOR 
 
E.C.A., Luna lavabo bataryası ile Avrupa’da da beğenildi.
 
Elginkan topluluğu, Valfsel Armatür Sanayi tarafından E.C.A. markası için üretilen Luna Lavabo bataryası, dünyanın en saygın tasarım yarışması olarak kabul edilen Plus X Awards’ta “Tasarım” kategorisinde ödüle layık görüldü.
Ürün Valfsel Tasarım Ekibinden Seda KİLİMCİGÖLDELİOĞLU tarafından tasarlandı.
 
Türkiye armatür pazarının lider üreticilerinden E.C.A., Tasarım alanında yaptığı atılımlarla gündemde olmaya devam ediyor. Son 2 senedir ulusal ve uluslar arası arenada başarısını kanıtlayan E.C.A. aldığı ödüllere her geçen gün bir yenisini ekliyor. 
Plus X ödülü, uzun yıllardan bu yana kaliteli ödülleri güvenilir logosuyla onurlandırmaktadır. Bu, bugünden yarını tasarlayan yenilikçi firmaların bilinirlik kültürüne yardımcı olmaktadır. Albert Einstein'ın dediği gibi: “ Geçmişten çok beni ilgilendiren gelecektir, çünkü ben gelecekte yaşamayı planlıyorum“.
 
Bu fikir ile yola çıkan yarışma, Plus X ödülleri ile gelecekte de kendine yer bulacak ürünleri diğerlerinden ayırır. Değerlendirmek üzere sunulan her ürün birkaç hafta süren bir yargılama sürecinde ayrıntılı olarak incelenir ve tartışılır. Uzmanlar daha sonra teknoloji, yaşam tarzı, tasarım gibi performans özellikleri ile yenilikçi ürünleri seçerler. 
 
E.C.A., dünyanın en saygın ve prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen Plus X Ödülleri’nden tasarım kategorisinde ödüle layık görülerek tasarıma verdiği önemin bir kez daha altını çiziyor. Tüm rakiplerini geride bırakan E.C.A. Luna lavabo bataryası, zamansız formu ile, ‘devamlılık’ve ‘bütünlük’ fikrini yansıtan bir çizgiye sahip. Luna lavabo bataryası, su tasarrufu sağlayan perlatörü sayesinde normalde 12 L/dk olan su akışını 7 L/dk’ya indirerek %60’a varan su tasarrufu sağlıyor.Su tasarrufu sağlayan bu özelliği ile de çevre bilincini yansıtıyor. Ayrıca, yoğun kullanıcı analizleri ve pazarlama araştırmaları sonucu oluşturulan ürün-ölçü diyagramına göre Luna lavabo bataryası eğimli gövdesi, yüksek boyu ve uzun çıkış ucuyla maksimum ergonomiyi kullanıcısına sunuyor.


confeo premix